Firma Karban a Karban zastupuje v Praze již několik vinařských podniků a zprostředkovává jejich prodej a distribuci. Firma zásobuje veškerá zařízení od malých potravin až po luxusní restaurace po celé Praze zdarma. Pro gastronomická zařízení zařizujeme propagační materiály, od vinných listů až po stojany na víno. Stačí si vybrat vinařství a obchodní zástupce Vás seznámí podrobněji s propagací, věrnostním programem a podporou prodeje. Mezi tyto vinařské podniky (výrobce) patří:

Templářské sklepy Čejkovice, vinařské družstvo:
Pro vinotéky zajišťujeme stojany na víno, ochutnávky a degustace. Pro restaurační zařízení je podle odběru zajištěno vybavení od skleniček po stojany, stojánky, informační tabule a tiskoviny.

Moravské vinařské závody, s r.o.:
Firma připravila pro gastronomii věrnostní program plný dárkových předmětů. Při dosažení určitého odběru našeho zboží Vám budou připsány body, odpovídající hodnotě Vašeho celkového odběru. To znamená, že každý Váš odběr vína navyšuje konečnou hodnotu celkového odběru, a tím také roste hodnota Vašich bodů. Své získané body můžete zcela libovolně proměňovat za naše dárkové předměty. Záleží pouze na Vás, zda si body budete sbírat, aby jste získali hodnotnější dárek nebo zda si své body ihned proměníte za menší, ale zcela originální předmět.

Livi,spol. s r.o.:
Pro vinotéky zajišťujeme stojany na víno,ochutnávky a degustace. Pro gastronomii zajišťujeme vinné listy, stojany, skleničky, účtenky a další předměty.

Doufáme, že s naší firmou budete spokojeni a těšíme se na společnou spolupráci.
Karban & Karban / Velkoobchod nápoji


Rulandské Modré
AKCE

NOVINKA